İade ve Değişim Şartları

Garanti Koşulları

Ürünler değerli malzeme ve madenlerden yapılan, hassas işçilikli özel ürünler olması sebebi ile; kırılma, kopma ve yanma gibi durumlar için garantili değildir. Ürünlerin kullanım esnasında özen gösterilerek kullanılması, üzerine baskı uygulanmaması ve yakılarak test etme gibi uygulamaların yapılmaması gerekmektedir.

Ürünler kargo aşamasında oluşabilecek zararlar ve hasarlar konusunda, Kargo firması tarafından garanti altındadır. Kargonuz size teslim edildiğinde, paketinizi kargo görevlisinin yanında açarak kontrol etmelisiniz. Kargo içerisinde oluşan bir hasar varsa kargo görevlisine tutanak tutularak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kargo görevlisine hasar konusunda bilgi vermek ve tutanak tutmasını sağlamak, elzem bir öneme sahiptir ve mutlaka yapılmalıdır. 

Ürünler kontroller aşamasında fark edilmeyen ayıpları ve işçilik hataları durumunda, Byseto Garantisi altındadır. Size gönderilen faturanın arkasındaki iade ve değişim formunu doldurduktan sonra, müşteri hizmetleri yetkililerimize bilgi verip ürünleri bize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ayıplı ürün stok ve tedarik durumuna göre hızlı bir şekilde değiştirilerek size gönderilecektir. 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması durumunda 7 iş günü içinde, iade talebi doğrultusunda ürün/ürünleri iade edebilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, iade hakkınız son bulmaktadır. İade edilecek ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle iade yapılamaz

Ürünlerin iadesi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadırFaturası olmayan siparişler kesinlikle iade edilemez.

Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, kesinlikle iade edilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararınızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır. 

İade aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir. 

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması ya da isteğe bağlı olarak 7 iş günü içinde, değişim talebi doğrultusunda ürün/ürünleri farklı ürünlerle değişim yapabilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, değişim hakkınız son bulmaktadır. Değişimi yapılacak ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle değişim yapılamaz. 

Ürünlerin değişimi esnasında sizden siparişinizin faturası talep edilecektir. Gönderilen faturayı saklamak müşterinin sorumluluğundadırFaturası olmayan siparişler değişim ve iade yapılamaz.

Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, farklı bir ürünle değiştirilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararınızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır.

Değişim aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişim süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir.